MARKIZA • UTOROK • 20:30 •

O šou

30. 10 2019 13:08 |
Utajený šéf
Utajený šéf Foto: TV Markíza

Televízny fenomén, ktorý patrí medzi najúspešnejšie svetové formáty, mieri prvýkrát na slovenské obrazovky!

Reality šou Utajený šéf je jedinečný formát ovenčený prestížnymi cenami Emmy a vysielaný v mnohých krajinách sveta. Predstavuje vysokopostavených manažérov, ktorí týždeň pracujú v utajení vo svojej spoločnosti. Na päť dní sa zamiešajú medzi svojich zamestnancov a zistia, čo by sa bez tejto šou nikdy nedozvedeli!

Šéf spozná na vlastnej koži, že vízie v excelovskej tabuľke vyzerajú ambiciózne, ale v bežnej praxi sú nerealizovateľné. V pozícii radového zamestnanca odhaľujú, kde nezmyselné nároky brzdia prevádzku a vyháňajú kvalitnú pracovnú silu, kde sú skryté rezervy, ktoré by mohli zvýšiť zisk. A tak zatiaľ čo kmitajú, funia, kolabujú či „len" neveriacky krútia hlavou, ich podriadení vôbec netušia, že zaúčajú, chvália, alebo urážajú vlastného šéfa. A že mu často otvorene hovoria to, čo by mu inak nikdy nepovedali - úprimnú pravdu. Po týždni tvrdej práce v niekoľkých častiach svojej firmy sa šéfovia vrátia k svojej skutočnej identite a tvárou v tvár sa stretnú so zamestnancami, ktorí sa nevedomky postavili svojmu šéfovi.

Ktorý zo šéfov sa znemožní a kto naopak zaboduje? Koho z podriadených čaká odmena a kto naopak dostane padáka? Zábava, napätie a emócie do poslednej minúty, to je nová reality šou Utajený šéf!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 8. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na