Utajený šéf cover

MARKIZA • UTOROK • 20:30 •

V Utajenom šéfovi sa nevyhol kritike: Takto to vo firme funguje teraz

16. 09 2021 10:00 | lch
Tomáš z Utajeného šéfa
Tomáš z Utajeného šéfa Foto: TV Markíza

Tomáš nám odpovedal na otázky po nakrúcaní.

Utajený šéf Tomáš Ledecký si môže konečne vydýchnuť. Skúsenosť spoznať vlastnú firmu v prestrojení má za sebou a s nami sa podelil o svoje zážitky.

Prestrojenie na brigádnika Mareka nebolo také zložité a každý deň mu to nezabralo veľa času. „Príprava, a teda celé prestrojenie, trvalo každý deň maximálne 5-10 minút, takže to bolo komfortné. Prvých pár dní mi bolo nepríjemne nosiť protézu na zuby, pretože sa s tým zle jedlo. Ale po par dňoch som si zvykol,“ hovorí.

Tomáša v relácii spoznali dvaja kuchári v reštaurácii, kde pomáhal. „Keď som vypomáhal v reštaurácii, tak jeden z kuchárov sa prekecol a povedal mi Tomáš namiesto Marek, a teda bolo jasné, že ma odhalili hneď od začiatku,“ spomína Tomáš.

Čo sa dialo vo firme po šou?

Mladý manažér svoju skúsenosť neľutuje. „Samozrejme, skúsil som si v rámci firmy práce, ktoré som nikdy predtým osobne nerobil, vždy len sledoval niekde z hora,“ uznáva.

„Snažím sa viac komunikovať s ľuďmi ohľadom či už jestvujúcich procesov, ktoré viem, že nefungujú ideálne a potrebujú zlepšenie. Rozvíjame aj širšiu diskusiu s viacerými zamestnancami ohľadom nových veci, ktoré plánujeme zaviesť, novej techniky, ktorú plánujeme kúpiť a podobne,“ dodáva.

Šou Utajený šéf môžete sledovať každú stredu na Markíze a s týždenným predstihom na VOYO!

Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 16. augusta, o 20.30!
Sledujte celé epizody na