Utajený šéf cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Lucia tesne po nakrúcaní prehovorila: Toto všetko sa udialo vo firme po šou

09. 09 2021 07:00 | lch
Lucia účinkovala v šou Utajený šéf
Lucia účinkovala v šou Utajený šéf Foto: TV Markíza

Celé nakrúcanie bolo pre ňu stresujúce, no neľutuje to.

Lucia Kubincová má svoju skúsenosť s Utajeným šéfom za sebou. Mladá spolumajiteľka siete s čerstvými potravinami Freshbox v prestrojení absolvovala prácu na viacerých oddeleniach. Po prestrojení sa ihneď vybrala medzi vlastných zamestnancov a bola z toho poriadne nervózna.

„Prvý deň bol pre mňa veľmi stresujúci, hektický, náročný a zároveň zaujímavý, zábavný až do momentu, kým som musela začať rozprávať na kameru. Zabudla som na všetko, aj ako sa vlastne volám až po to, ako sa povie po anglicky praženica,“ prezradila nám Lucia.

ZAK_9588.jpg
Foto: TV Markíza
 

Po oslovení našou televíziou s účinkovaním v šou ani chvíľku neváhali. „Keď ma oslovila Markíza ísť natáčať túto reláciu, bola som poctená, hrdá na našu firmu a brala som natáčanie ako obrovskú príležitosť. Príležitosť, aby ľudia videli, že sme rodinná firma, ktorá robí svoju prácu s nadšením, od srdca a zároveň jej nadštandardne záleží na tom, aby boli zákazníci spokojní. Ale úprimne. Pre mňa to bola obrovská výzva ako pre človeka sa vôbec prekonať a prijať ponuku ísť natáčať túto šou. Ja som totiž presne ten typ človeka, ktorý je pred kamerou totálny ‚stresman‘. Aj keď som sa stala už v 19 rokoch vo firme obchodnou riaditeľkou a komunikujem s ľuďmi dennodenne, keď chcel ktokoľvek s našou firmou robiť rozhovor na kameru, vždy som poslala niekoho iného. Ešte za čias školy som nevedela povedať ani básničku pred triedou, bola som veľmi hanblivá, až skúsenosti vo firme ma v podstate donútili čeliť svojmu strachu a naučiť sa s ľuďmi komunikovať a dokonca im niečo vedieť aj predať. Postupnými krokmi, odvahou, vytrvalosťou a výsledkami som si začala čoraz viac veriť. No a potom prišla ďalšia výzva. Utajený šéf,“ povedala.

Lucia počas natáčania zažila aj náročné momenty. „Pre mňa bolo náročné nesprávať sa v niektorých daných situáciách ako šéf, zahryznúť si do jazyka a neprezradiť sa. Vôbec mi nenapadlo, že to bude také náročné, hrať v podstate hereckú rolu niekoho iného a zároveň sa nezblázniť z tých kamier,“ pokračovala.

ZAK_9562.jpg
 

Vtipné momenty z nakrúcania

Vtipných momentov zažila Lucia počas celého týždňa veľa. „Štáb bol perfektný a počas celého natáčania sme sa super zabavili a nasmiali. To ma zároveň aj upokojovalo a dávalo do pohody. A teraz s odstupom času sa pousmejem, keď si spomeniem na ktorýkoľvek natáčací deň. Napríklad keď sme nakrúcali dokrútku o mne a točili sme tréning shaolin, tak v tej miestnosti bolo podľa mňa 50 stupňov a všetci odtiaľ vyšli takí spotení, akoby cvičili so mnou. Ale super moment bol aj ten, keď sme si pri čistení zeleniny s babami zrazu vyspevovali a tancovali,“ zaspomínala si.

Po šou prišli zmeny

Táto šou Luciu zmenila v tom, že vďaka nej uvidela medzery, ktoré by inak nevidela. „Kým by som nechodila v cudzích topánkach, neocitla sa v ich koži. Vďaka šou sme urobili spoločne ďalšie úspešné kroky. Vylepšili sme logistiku, sme omnoho rýchlejší, máme novú službu Freshbox expres a potraviny domov zavážame iba do dvoch hodín od objednania.Vylepšili sme kontrolu, ešte prísnejšie dohliadame na kvalitu a fotíme si všetky objednávky, tým pádom vidíme každú jednu objednávku, ako nám z firmy odchádza. S viacerými zamestnancami nás táto skúsenosť viac zblížila. Počúvame ešte viac našich zamestnancov, aj vďaka ich iniciatíve sme rozšírili sortiment o ďalších 2000 produktov. Keďže už roky vozíme tovar do reštaurácií po celom Slovensku, príležitosť robiť v jednej z nich mi tiež umožnila vedieť sa lepšie vcítiť do svojich zákazníkov. V našich reštauráciách sme zlepšili menu, prehodnotili koncepty, a keď navštívite čo i len jednu z nich, máte sa na čo tešiť,“ uzavrela Lucia.

Pozrite si rozhovor s Luciou po celej skúsenosti:


Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 17. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na