Utajený šéf cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Utajený šéf prichádza so zásadnou zmenou

17. 08 2021 12:00 | markiza.sk
Ján Svoboda v šou Utajený šéf
Ján Svoboda v šou Utajený šéf Foto: TV Markíza

Čo všetko vás čaká v druhej sérii?

Výnimočná reality šou sa opäť vracia na obrazovky televízie Markíza a v porovnaní s prvou sériou prichádza jedna zásadná zmena. Druhá séria prinesie väčší počet nových epizód. Prvá séria televízneho fenoménu patrila na obrazovkách Markízy medzi najsledovanejšie formáty a jej priaznivci sa dočkajú nových častí už od 25. augusta na VOYO a od 1. septembra na Markíze.

TIP: NAJ premeny Utajeného šéfa: Spoznali by ste ich?

Reality šou Utajený šéf je divácky veľmi populárny formát, v ktorom si generálni riaditelia a vysoko postavení manažéri úspešných slovenských firiem vyskúšajú, aké je to byť radovým zamestnancom. Po dobu jedného týždňa sa v špeciálnej maske, ktorá skrýva ich skutočnú identitu, pokúšajú zistiť, kde sa v ich firmách plytvá peniazmi alebo prečo nemôžu získať potrebný kvalifikovaný personál.

Každú stredu sa na televíznej obrazovke postupne predstaví osem šéfov, ktorí v prestrojení preniknú do svojej vlastnej firmy, aby zažili realitu firmy zvnútra očami zamestnancov. Nová séria predstaví šéfov z mnohých zaujímavých prostredí slovenských firiem, ako sú napríklad mliekareň, vinárstvo, sieť kaviarní, distribútor čerstvého ovocia a zeleniny či lyžiarske stredisko.

Od 25. augusta vždy v týždňovom predstihu na VOYO a od 1. septembra každú stredu o 20.30 h na Markíze!