Utajený šéf cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Utajený šéf je späť: Čakajte zaujímavé mená!

10. 08 2021 16:00 | markiza.sk
Utajený šéf
Utajený šéf Foto: TV Markíza

Druhá séria sa na obrazovkách objaví čoskoro.

Televízny fenomén, ktorý patrí medzi najúspešnejšie svetové formáty, je späť na televíznych obrazovkách. Pod názvom Undercover Boss zaznamenala táto reality šou obrovský úspech a rekordnú sledovanosť v desiatkach krajín po celom svete, získala aj niekoľko cien Emmy.

Televízia Markíza priniesla prvú sériu Utajeného šéfa pred dvoma rokmi a teraz vám opäť prinášame sondu do vzťahov medzi šéfom a zamestnancami. Reality šou predstavuje vysokopostavených manažérov, ktorí týždeň pracujú v utajení vo svojich spoločnostiach. Obleky vymenia za montérky, počítače za lopaty a porady v klimatizovaných kanceláriách za kmitanie na najnižšej možnej pozícii vo vlastnej firme.

„Utajený šéf patrí k formátom úspešným a obľúbeným po celom svete, a to predovšetkým vďaka nevšednému pohľadu kamier na prácu bežných zamestnancov veľkých firiem. Reality šou ukazuje, že každý zamestnanec je dôležitý a každý má šéfa, s ktorým niekedy nesúhlasí alebo ho rozčuľuje. Formát prináša kombináciu humoru, drámy i dojatia, a tak si ho zamilovali diváci po celom svete. Veríme, že po úspešnej prvej sérii aj tá druhá rovnako zaujme slovenského diváka,“ uvádza Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu TV Markíza.

Utajený šéf štartuje už čoskoro!

Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 17. mája, o 20.30!
Sledujte celé epizody na