Utajený šéf cover

MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Oznámiť niekomu smrť jeho blízkeho je ťažké. Aj to je súčasť práce Utajeného šéfa

08. 11 2020 11:00 | lch
Utajený šéf Zdeněk Žídek
Utajený šéf Zdeněk Žídek

Jeho zamestnanci sú vystavení obrovskému riziku.

Utajený šéf pokračuje novými časťami a ako prvý oblek za pracovné oblečenie vymení Zdeněk Žídek. Tento pán je generálny riaditeľ jednej z najväčších elektromontážnych spoločnosti v Česku. Jeho spoločnosť Omexom rozvádza elektrinu a rieši havárie vysokého napätia po celej Európe.

TIP: Opäť sú tu: Obleky vymenia za montérky a počítače za lopaty

Pri nebezpečnej montáži káblov sa môže každé malé zaváhanie skončiť tragicky. „Zazvoniť niekomu na dvere a povedať, že ich syn alebo manžel sa už nevráti z práce, je strašne ťažké. Človek si to musí brať osobne a pýtať sa sám seba: Čo som mohlo urobiť, aby sa to nestalo? Mohol som tomu zabrániť? To sú otázky, ktoré sa honia hlavou dni, mesiace, aj roky potom,“ prezradil Zdeněk. Za svoju kariéru, bohužiaľ, niekoľkokrát podobnú situáciu zažil.

Práve preto sa Zdeněk vystaví ťažkým podmienkam, ktoré nezažil už takmer dve desaťročia. Chce zistiť, ako jeho zamestnanci dodržujú bezpečnostné predpisy a dúfa, že aj toto mu pomôže do budúcna zabrániť tragédiám. „Uvedomil som si, že tento projekt mi môže dať ohromnú spätnú väzbu,“ dodal.

Nenechajte si ujsť šou Utajený šéf v utorok, 10. novembra, o 20.30 h na Markíze!

 

Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 28. júna, o 20.30!
Sledujte celé epizody na