MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Účinkovanie v Utajenom šéfovi mu dalo to, čo absolútne nečakal

08. 01 2020 09:00 | lch
Lukáš v Utajenom šéfovi
Lukáš v Utajenom šéfovi Foto: TV Markíza

Lukáš má konečne viac voľného času.

Prvým českým šéfom, ktorý si chcel otestovať svojich zamestnancov, bol Lukáš Pytloun. Majiteľ hotelovej siete si účinkovanie v šou pochvaľoval. Asi najviac si „užil" svoje prestrojenie. „Bol to veľmi zvláštny pocit vyzerať inak. Ľudia súdia podľa toho, ako vyzeráte. A keď niekto vyzerá ako z okraja spoločnosti, nemá to vôbec jednoduché. Prvý deň nebol nič extra, obával som sa odhalenia, ale potom som si to už užíval," prezradil Lukáš po nakrúcaní.

Po nakrúcaní si Lukáš spísal všetky poznatky, ktoré v priebehu týždňa nadobudol. „Bolo to spolu asi päťdesiat bodov a zlepšení, na ktorých chcem popracovať. Všetky som už aplikoval a dúfam, že nás to posunie dopredu." Hoteliér tým získal aj viac voľného času pre seba, čomu sa, samozrejme, veľmi potešil.

Najväčším zaberákom bola práca chyžnej. „Tie dámy to nemajú vôbec jednoduché. Naopak najlepšie som sa cítil na recepcii." Lukáš popri práci vo vlastných prevádzkach spoznal svojich zamestnancov bližšie. „Asi najviac ma dojali niektoré príbehy ľudí, o ktorých som vôbec nevedel."

Sledujte šou Utajený šéf každý utorok o 20.30 h na Markíze a hneď po jej skončení nájdete novú epizódu exkluzívne iba na VOYO!

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 11. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na