MARKIZA • UTOROK • 20:30 •

Šéf luxusného hotela si vyskúša prácu chyžnej. Bude prezliekať periny a drhnúť kúpeľne

30. 11 2019 11:00 | lch
Ján Svoboda v šou Utajený šéf
Ján Svoboda v šou Utajený šéf Foto: TV Markíza
Ján Svoboda v šou Utajený šéf
Ján Svoboda v šou Utajený šéf
Ján Svoboda v šou Utajený šéf

Zvládne fyzicky náročnú prácu a dokáže ostať v utajení?

Štvrtým Utajeným šéfom bude šéf luxusného hotela Elizabeth v Trenčíne Ján Svoboda. Už ako 12-ročný vedel, že raz bude pracovať v hoteli a tento sen sa mu splnil. Začínal ako recepčný a prešiel si rôznymi pozíciami v hotelierstve.

Je veľký puntičkár, a tak ako je prísny na svojich zamestnancov, je prísny aj na seba. Ako brigádnik Tonko Lipták si náš Utajený šéf chce preveriť, či servis jeho zamestnancov je naozaj kvalitný a či sú zlé recenzie na hoteli pod jeho vedením oprávnené. Na štyri dni sa stane štatistom v relácii o nezamestnaných a vyskúša si prácu chyžnej vo veľkom trenčianskom hoteli, ale aj ako sa kydá hnoj dobytku na farme.

V sprievode našich kamier si ako Utajený šéf skutočne siahne na dno svojich síl. Bude odhalený? Získa niektorí z jeho zamestnancov pracovné povýšenie, alebo výpoveď?

Na samom začiatku bude musieť Ján absolvovať kompletnú premenu nielen zovňajšku, ale bude musieť popracovať na svojom hlase. Keďže aj podľa neho by ho mohli jeho podriadení odhaliť. Pozrite si, ako mu to išlo a fotografie z jeho premeny nájdete v galérii.

 

Utajený šéf pokračuje v utorok, 3.decembra, o 20.30!

 
 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 15. decembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na