MARKIZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Po účinkovaní v Utajenom šéfovi sa jej splnil celoživotný sen

13. 11 2019 09:00 | lch
Pani Hladká v šou Utajený šéf
Pani Hladká v šou Utajený šéf Foto: TV Markíza

Takéhoto šéfa by prijal veru každý.

Utajený šéf Branislav Cvik má za sebou týždeň v prestrojení vo svojej vlastnej firme. Prešiel si viacerými oddeleniami a vyskúšal si rôzne pracovné pozície. Na záver týždňa sa rozhodol pozvať si do svojej kancelárie zamestnancov, s ktorými prišiel do styku. V baliarni chmeľu sa hneď v prvý deň stretol s pani Hladkou, ktorá mala celý proces na starosti. „Celé nakrúcanie bolo veľmi vyčerpávajúce, ale bola to neskutočná skúsenosť," spomína pani Hladká s odstupom času.

TIP: Branislav Cvik: Nemal som strach vymeniť počítač za lopatu

Na stretnutie u pána Cvika v kancelárii spomína s úsmevom. „Hlavou mi prebehla otázka, ako sa musel cítiť, keď som na neho kričala." Pani Hladká spomínala, že jej životným snom bolo vidieť pyramídy a vďaka svojmu šéfovi sa jej to aj podarilo. „Bolo to splnenie môjho detského sna. Od dieťaťa som túžila dotknúť sa pyramíd. Dovolenku sme si užili spolu s manželom, boli sme týždeň v Hurghade. A bol to nezabudnuteľný zážitok. Pri návšteve pyramíd som si i poplakala. Absolvovali sme návštevu pyramíd, Údolie kráľov, Luxor. Pri plavbe po Níle som sa cítila ako v románe od Agaty Christie, chvalabohu bez tej zápletky."

Po návrate do práce sa môže šéfka baliarne chmeľu tešiť. „Pracovné podmienky zostali nezmenené. Z technického vybavenia: vylepšil sa lis na balenie chmeľu a zvýšila sa mzda pre brigádnikov."

 

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 11. februára, o 20.30!
Sledujte celé epizody na