MARKIZA • OD 10. NOVEMBRA • UTOROK • 20:30 •

Protéza v sendviči a stratená šošovka: Aj takéto trapasy si užil Utajený šéf

09. 11 2019 15:00 | lch
Branislav Cvik
Branislav Cvik Foto: TV Markíza

Aj toto si musel prežiť Branislav Cvik počas nakrúcania šou.

Nová šou Utajený šéf mieri na naše obrazovky už o pár dní a prvým odvážnym šéfom, ktorý sa v prevleku vyberie za svojimi zamestnancami bude Branislav Cvik z pivovaru Urpiner. Branislav musel absolvovať značnú premenu, aby ho vlastní zamestnanci nespoznali.

TIP: Oblek vymenil za montérky a vyfasoval parochňu a šošovky

Braňo si nakrúcanie šou skutočne užil a zažil aj rôzne zábavné historky. "Hneď v prvý deň natáčania, pri obednej prestávke, som zahryzol do sendviča, v ktorom mi zostala zaborená zubná protéza, snažil som sa ju nenápadne vložiť na svoje miesto, ale prilepený chlieb bol proti....tak som sa urobil, že mi prišlo zle a bežal som zjednať nápravu na toaletu. Keď som sa vrátil majsterka na mňa skúmavo hľadela, že či som v poriadku, tak som sa snažil rozptýliť pochybnosti historkou o tom, že mi už raz vypadol zubný mostík, a že som mal obavy, či sa to nezopakovalo," spomína na nakrúcanie s úsmevom Cvik.

"Tvár som mal polepenú lepidlom aby mi držali fúzy. Bradu mi dofarbovali. Viete si sami predstaviť aké je náročné odstraňovať každý deň lepidlo z brady. Aby som pôsobil mohutnejšie bol som obalený v rôznych vypchávkach. Manuálna práca bola o to náročnejšia, viac som sa aj potil. Neprichádzalo do úvahy sa ísť medzi kolegov prezliecť, mohli by ma predsa ľahko odhaliť. Ani konzumácia jedla nebola najjednoduchšia s umelou nasúvacou náhradou rozžuť potravu proste nešlo. Dnes na toto všetko spomínam už len s úsmevom."

Vtipné príhody pokračovali a na záver nakrúcania prišla táto. "Režisér si všimol, že mi jedna šošovka chýba, prehľadali sme celý areál (rozprestreli sme doslova rojnicu....) a nič sme nenašli, tak sme v ten deň použili náhradnú šošovku, ktorá bola ale svetlejšia, čo sa produkcii moc nepozdávalo. Ja som však celú noc poriadne nespal, oči ma štípali a rezali a na druhý deň ráno pri nasadzovaní nových šošoviek, sa mi tá stará zrazu vyrolovala spoza viečka. Tak som s ňou strávil celú noc."

Sledujte šou Utajený šéf v utorok, 12.novembra, o 20.30!

 

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Utajený šéf - v utorok, 24. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na